Inwestycje sprzedane

Lewandów Duży, budynek mieszkalno-usługowy KLON

Kameralny, komfortowy budynek wielorodzinny z lokalem usługowym usytuowany przy ul. Głębockiej, w pobliżu zmodernizowanej Trasy Toruńskiej. Projektując ten obiekt zadbaliśmy o nowoczesne rozwiązania architektoniczne, ciekawą kompozycją, elegancję i styl. Jego atutem są obszerne tarasy i ogrody zimowe, które pozwalają się zrelaksować i wyciszyć. Kompleksowo zaplanowana zieleń otoczenia daje poczucie spokoju a ogrodzony teren osiedla, monitoring i ochrona zapewniają bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Bliskość centrów handlowych Carrefour Targówek i CH Targówek to dodatkowe walory, które ułatwiają szybki dostęp do szerokiego spektrum usług, handlu i rozrywek.

 

Więcej...

Lewandów Duży

To dalszy etap rozbudowy osiedla Lewandów Mały u zbiegu ulic Głębockiej i Trasy Toruńskiej. Trzypiętrowe budynki o jasnej kolorystyce, ogródki, kaskadowe tarasy, przestronne wnętrza zwracają uwagę oryginalnym stylem śródziemnomorskiej zabudowy. Na osiedlu mieści się przedszkole oraz plac zabaw. Nasadzenia drzew dorosłych oraz zieleni niskopiennej pozwoliły uzyskać naturalną, ochronną przegrodę akustyczną od Trasy Toruńskiej. Ponadto bogactwo i wielobarwność roślin stworzyły klimat miasta-ogrodu, tym samym uczyniły to miejsce przyjaznym i bezpiecznym dla najmłodszych. Dodatkowo osiedle jest monitorowane przez całą dobę. Lewandów Duży jest doskonałym miejscem przede wszystkim dla ludzi młodych oraz dla rodzin z małymi dziećmi. Lokalizacja zapewnia poczucie komfortu i wysoki standard życia oraz łatwy dostęp do centrów handlowych: Carrefour Targówek i CH Targówek.

W ofercie sprzedaży: lokal usługowy o pow. 365,96 m2

 

Więcej...

Lewandów Leśny

Kompleks 14 kameralnych budynków wkomponowanych w Zieloną Białołękę. Osiedle usytuowaliśmy vis-a-vis Centrum Handlowego Targówek umożliwiając jego mieszkańcom łatwy dostęp do placówek usługowo-handlowych. Zmodernizowana Trasa Toruńska bez problemów doprowadzi Cię własnym samochodem lub komunikacją miejską do Centrum Warszawy. Osobliwa śródziemnomorska architektura, ciekawa aranżacja przestrzeni, zielony deptak z różnorodną roślinnością, plac zabaw dla dzieci to bez wątpienia atuty osiedla. Dodatkowym walorem są funkcjonalne mieszkania z kaskadowymi tarasami, ciche windy oraz zaplanowany na poziomie podziemnych garaży ruch samochodowy.

Więcej...

Osiedle Brzeziny

Pierwszy projekt mieszkaniowy zaplanowaliśmy na Białołęce u zbiegu Trasy Toruńskiej i ulicy Głębockiej, skąd łatwo dotrzesz do Centrum Warszawy samochodem lub środkami komunikacji miejskiej. Brzeziny to kompleks kameralnych, dwupiętrowych budynków o charakterze miejskich willi, otoczonych imponującą zielenią. Bogactwo roślinności daje poczucie spokoju a ogrodzony teren, monitoring i ochrona gwarantują mieszkańcom bezpieczeństwo. Obecnie na terenie osiedla działa sklep, stomatolog oraz przedszkole. Bliskość centrów handlowych Carrefour Targówek i CH Targówek umożliwia łatwy dostęp do szerokiego wachlarza usług, handlu i rozrywek.

Brzeziny Małe

Twoi bliscy to najważniejsze osoby na świecie. Razem cieszycie się z sukcesów, wspieracie w trudnych chwilach, wzajemnie umacniacie w wędrówce przez życie. Kameralny budynek Brzeziny Małe przy ul. Jesiennych Liści powstał, byście mogli w nim mieszkać bezpiecznie i komfortowo. 18 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach rozlokowaliśmy na trzech naziemnych kondygnacjach. Każde lokum posiada duży balkon bądź taras. Budynek ma czytelny układ funkcjonalny, trzy kondygnacje naziemne, podpiwniczenie o funkcji magazynowo - technicznej oraz garaż. Zaprojektowaliśmy go również z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami.

Więcej...

Lewandów Mały

Lewandów Mały to niewielkie osiedle zlokalizowane u zbiegu ulic Głębockiej i Trasy Toruńskiej. Trzypiętrowe budynki o lekkiej zabudowie, ciekawej architekturze i oryginalnym kształcie zwracają uwagę elegancją i stylem oraz wysoką jakością materiałów wykończeniowych, tj. okładzinami z naturalnego kamienia i materiałów drewnianych. Kameralny charakter, całodobowy monitoring, duża ilość zieleni wraz z placem zabaw i przedszkolem w bliskim sąsiedztwie uczyniły osiedle przyjaznym i bezpiecznym dla najmłodszych. Z kolei ich rodzicom zapewnia poczucie komfortu i wysoki standard życia oraz szybki dostęp do centrów handlowych: Carrefour Targówek i CH Targówek. Osiedle powstało, byście najlepsze chwile swojego życia mogli spędzić razem. We dwoje lub z rodziną. We wspólnym gronie.

Więcej...

Twój Parzniew Miasto Ogród I

W odległości ok. 15 km od centrum stolicy Parzniewie zbudowaliśmy osiedle wzorowane na idei miasta-ogrodu, której twórcą był Anglik Ebenezar Howard. Projektując je myśleliśmy o ludziach pragnących żyć w otoczeniu przyrody, z dala od hałasu i gwaru miasta, ale na tyle blisko aby móc komfortowo dojeżdżać do pracy. Dlatego zaplanowaliśmy zieleń tak, by osiedle nabrało charakteru harmonijnego, bujnego ogrodu. Dodatkowe walory inwestycji to niepowtarzalna przestrzeń, kameralna zabudowa o świetlistej kolorystyce oraz bezpieczne place zabaw dla dzieci. Teren osiedla jest zamknięty, a nad bezpieczeństwem jego mieszkańców czuwa całodobowa ochrona. Łatwo się przekonasz że zespolenie oryginalnej aranżacji przestrzeni i ciekawej architektury budynków ułatwia obcowanie z przyrodą.
 

Więcej...

Wiertnicza 142

Kameralny, dwupiętrowy budynek zlokalizowany w Wilanowie, dzielnicy przyjaznej dla inwestorów i mieszkańców, zamieszkałej przez znanych ludzi ze świata polityki, kultury i sztuki. Powierzchnia mieszkalna i biurowa – w pełni monitorowana – została zaprojektowana i wykonana w podwyższonym standardzie. Do dyspozycji klientów pozostaje 12 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej oraz 3 naziemne miejsca postojowe. Pętla autobusowa przy ul. Wiertniczej oraz stacja „Metro Wilanowska” umożliwiają szybkie połączenie z Centrum i innymi dzielnicami Warszawy. Bliskość CH Sadyba Best Mall i Kina Imax Panasonic zapewnia łatwy dostęp do usług i rozrywek.

Więcej...