Mieszkania, apartamenty, nieruchomości, inwestycje Włochy, sprzedaż mieszkań

Pewnie szukają Państwo mieszkania lub innej nieruchomości w dzielnicy Włochy?

Świetnie się składa, bo mamy przygotową alternatywną ofertę.

 

Włochy to jedna z piękniejszych dzielnic Warszawy, ale to dalej dzielnica, w kórej jest wiele spalin i mały kontakt z naturą. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, które uświadomią Państwu, że można mieszkać blisko stolicy, mieć ekspresowy dojazd, korzystać z darów natury i nie musi to byc dzielnica Włochy.

Twój Parzniew Miasto Ogród II ul. Działkowa, Parzniew (Pruszków)

  • jedyne 15km Warszawy - Centrum
  • wygodne i jasne mieszkania o pow. od ponad 50 do ponad 100 m2
  • apartamenty 2-5 pokojowe, jedno i wielopoziomowe
  • obszerne tarasy i balkony widokowe
  • cichutkie windy z od samego garażu
  • dużo zieleni

Lokalizacja

Osiedle, dla którego inspiracją jest 19-wieczny pomysł miasta-ogrodu, które budowane jest w odległości niespełna 15 km od Centrum Warszawy. Architekci zadbali, by każde z 610 mieszkań o pow. od 54 do 120 m2 było komfortowe i słoneczne. Toteż wyposażono je m.in. w obszerne tarasy i ładne balkony oraz zadbano, by z samego garażu były dostępne windy. Hasło osiedla „Blisko natury, blisko miasta, blisko siebie” dokładnie odzwierciedla charakter miasta-ogrodu. Dla osób aktywnych to idealne miejsce do zamieszkania wśród bliskich. Łatwo dostępne. Dobrze skomunikowane. Sama natura.

 

Jeśli udało Nam się przekonać Państwa i chcą Państwo obejrzeć naszą inwestycję mieszkaniową to serdecznie zapraszamy do kontaktu.