Zasady uczestnictwa w programie "Mieszkanie dla młodych"

Kupno swojego pierwszego mieszkania to często duże obciążenie dla młodych ludzi. Od 1 stycznia 2014 roku ruszył rządowy program z dopłatami „Mieszkanie dla młodych”.  W ramach tego programu można uzyskać od państwa dotacje na kupno własnego mieszkania na kredyt hipoteczny w wysokości do 20% wartości kupowanego mieszkania.

Warunki które należy spełniać:

  • Z programu MdM może skorzystać osoba, która ani nie była wcześniej właścicielem mieszkania lub domu, ani nie przysługiwało jej spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, którego przedmiotem jest lokal mieszkalny lub dom jednorodzinny, ani też nie była właścicielem lub współwłaścicielem budynku. W przypadku gdy o dopłaty ubiega się małżeństwo, warunek ten dotyczy obojga małżonków.
  • Zakup lokalu mieszkalnego do 75 m2 lub domu jednorodzinnego do 100 m2, albo odpowiednio do 85m2 i 110 m2 - jeżeli nabywca wychowuje minimum trójkę dzieci musi mieć miejsce na rynku pierwotnym. Nieruchomość musi znajdować się na terenie Polski.
  • Program skierowany jest do osób w wieku do 35 lat. W przypadku małżeństw decyduje wiek młodszego małżonka. Ważne jest też, że wniosek musi być złożony do końca roku kalendarzowego, w którym beneficjent ukończył 35 lat.
  • Kredyt, musi być zaciągnięty na na co najmniej 15 lat i na minimum 50% ceny mieszkania lub domu.

Przydatne informacje:

Start programu „Mieszkanie dla Młodych”

Wielkość dofinansowania w ramach programu MdM

Kredyty z dopłatą Mieszkanie dla młodych

 

Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą mieszkań w ramach programu MdM.

Nie zwlekaj liczba mieszkań jest ograniczona!

 

Twój Parzniew Miasto Ogród II ul. Działkowa, Parzniew (Pruszków)

 

Strategiczna lokalizacja osiedla Twój Parzniew Miasto Ogród II w pobliżu autostrady A2 zapewni szybką komunikację. Do autostrady jest zaledwie 3 km, zatem w 15 minut można dojechać do Centrum Warszawy. Niezmotoryzowanym gwarantujemy możliwość odbycia bezpiecznej podróży nowoczesną, monitorowaną szybką kolejką podmiejską oddaloną o 1,5 km od osiedla. Pociągi SKM kursują co kwadrans, a podróż do stacji Warszawa Śródmieście trwa ok. 20 min. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II jest tak dobrze skomunikowane z Centrum Warszawy, że zaczęto o nim mówić „Parzniew - nowa dzielnica Warszawy”.

 

  • tylko 15km od Centrum Warszawy
  • wygodne i przestronne mieszkania o pow. od 54 do 120 m2
  • mieszkania 2-5 pokojowe, jedno i dwupoziomowe
  • obszerne tarasy i balkony widokowe
  • ciche windy z poziomu podziemnych garaży
  • dużo zieleni

Komunikacja